Darčeky s pridanou hodnotou.

 

 

Po desiatich rokoch podnikania má vývojová firma Brainstream DE len malé portfólio produktov. A to kvôli vlastnému silnému záväzku vytvárať dlhodobo udržateľné produktove rady. Nemáme záujem o typ tovaru "dnes hit, zajtra ...".

Po získaní jedného z našich produktov, nechce väčšina ľudí prepásť ďalšie a to pre svoju špeciálnu funkciu, s ktorou sa nikdy predtým nestretli.

Funkčnosť a jedinečné riešenie našich produktov u rôznych nedostatkov v kuchyni zabezpečí, že väčšina ľudí sa po prvom použití niektorého z produktov Brainstream čuduje, ako to mohli skôr zvládať bez nich.

Všetko sa začalo na jar roku 2000, kedy nemecký vynálezca a zlepšovateľ elektrotechnik Dr.Ing. Gabriel Ruprecht nemal zrovna extra dobrú náladu po raňajkách varených vajíčok. Vtedy ho rozladila opäť "nie akurát" perfektne Nahniličko uvarené vajcia. "Niekedy sú tie vajcia príliš uvarená, niekedy až príliš nedovarené, ale nikdy nie tak, ako som chcel."

Preto sa rozhodol nabudúce vyhnúť ďalšiemu rannému sklamanie. Vyvinul prvý produkt firmy Brainstream, presný termo-časovača varených vajíčok tzv BeepEgg. Následne prišli ďalšie produkty tvorivého tímu Brainstream, s charakteristikou Fun & Functional - darčeky so zábavou a funkcií.
  V súčasnej dobe je autor BeepEgg držiteľom 40 patentov a publikácií a do dnešnej doby sa predalo BeepEgg vajíčok cez 3 milióny kusov.

Dr Ing. Rupprecht Gabriel,
Elektrotechnik, businessman, vynálezca a zlepšovateľ.

 


certifikace spolehlivé společnosti Soly Europe s.r.o.

Soly Europe s.r.o. - centrální distribútor Brainstream pre ČR a SR

Veľtrh Tokio Japonsko 2009

Veletrh_Tokio_Japonsko_2009_SolyEurope

Veľtrh Ambiente Frankfurt n/M. 2011

Veletrh_Ambiente_Německo_2011_SolyEurope

Veľtrh Dortmund NEmecko 2011

Veletrh_Dortmund_Německo_2011_SolyEurope

Veľtrh Praha Letňany 2011

Veletrh_Praha_Letňany_2011_SolyEurope

Veľtržná prezentácia tovaru výstaviska Praha Holešovice 2012

 

 

Dobrý deň,

dnes mi prišla kolíska, je nádherná. Najkrajšia akú som videla pre bábiky. Ďakujem veľmi pekne a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. Krásne Vianoce a úspešný nový rok.

S pozdravom Gavurová.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

dnes mi zásilková služba DPD doručila balík od Vás.

Jsem Velmi spokojen s rychlostí vyřízení objednávky.

Těšim se na další spolupráci a přeju příjemné prožití Vánočních svátků a Šťastný a Veselý Nový Rok.

S pozdravem :

Jiří Koutský

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobry den,

 

az teraz som sa dostala k mailom. Trolejbus dorazil ako dohodnute v pondelok. V utorok som podala elektricku na poste na adresu ako to bolo vyplnene.

Dakujem velmi pekne za vasu ochotu, syncekovi ste urobili pekne Vianoce (alebo este len urobite :-)

 

Prajem Vam prijemne sviatky a vsetko dobre do noveho roka.

S pozdravom a dakujem,

Marta Divekyova

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zrovna včera jsme celá rodina navštívili (pěšky) naše mariánskolázeňské známé. Hlava rodiny je nadšený kuchař-amatér. Připravil jsem si pro něj pozornost v podobě grilovací jehly Fire Wire - ani nevíte, jak ho jehla potěšila! Já měl pro změnu radost z nadšení našeho známého.

Už od nás letos dostal šejkr na vajíčka a časovač těstovin - zpívajícího mafiána. Vše ho potěšilo. Jeho manželka a dcera se ptají, kam na ty nápady chodím. Prý si často lámou hlavu, čím rodinného kuchaře zaujmout, čím ho obdarovat.

Rád jsem jim Váš obchod doporučil.

Zdravím Vás a Vaše spolupracovníky!

Michal Štang

 

Děkujeme za vaše milé reakce, které vždy potěší. Pro rok 2013, ještě nevíme kdy přesně, chystáme opět vtipně/praktickou novinku v jednom s názvem SMART & FART. Těšte se :)

Tým Soly Europe s.r.o.